Proclear Toric Multifocal (3 tk)

3 läätse pakendis

€ 77.10
Eeldatav tarnekuupäev: Sõltub toote parameetritest!

Tootekirjeldus

Proclear® Toric Multifocal kuuajalised läätsed aitavad korrigeerida nii astigmatismi kui ka presbüoopiat ehk vanusega kaasnevat lähedale nägemise langust.

Populaarse Proclear® kaubamärgi kontaktläätsed on tipptootja CooperVision tunnustatud läätsedisaini ja tehnoloogiatega, et saavutada selge nägemine ka keeruka läätseretsepti korral. 

  • Patenditud PC TechnologyTM tehnoloogiaga läätsematerjal sisaldab toimeainet phosphorylcholine (PC), mille molekulid aitavad siduda pisaravedelikus sisalduvaid veemolekule, et moodustada läätse ümber nn. “kaitsekilp”. 
  • Läätse tooriline disain on välja töötatud astigmatismi korrigeerimiseks ning stabiilse nägemisteravuse heaks.
  • Balanced Progressive Technology kombineerib sfäärilised ja asfäärilised optilised omadused ning ainulaadsed optiliste tugevuste tsoonid, et aidata viia nägemisteravus maksimumini kõikidel distantsidel – nii lähedale, keskdistantsile kui ka kaugele vaatamisel.
  • Astigmatismiga läätsekandjatele, kes vajavad ka lähedale nägemise languse korrektsiooni.

 

Toorilised kontaktläätsed tellitakse eritellimusega kliendi individuaalse retsepti järgi ning tarneaeg on 2 - 5 nädalat. Toorilisi kontaktläätsesid ei ole võimalik tagastada. Tellimisel lähtu optometristi või silmaarsti väljastatud läätseretseptist. 

Konsulteeri kontaktläätsede kandmisrežiimi ning õige ja ohutu kasutamise juhiste saamiseks oma optometristi või silmaarstiga.

 

Toote info

Kumerus 8.4 / 8.8
Diameeter 14.4
Materjal Omafilcon B
Veesisaldus 62%
DK/l, Dk/t 39
Disain Multifokaalne
Tootja CooperVision
Kaubamärk PROCLEAR
Kasutamise kestus 1 kuu
Kogus (tk) 3

Toote saadavus

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Vali

Tugevus

Silinder (Cyl)

Telg (Axis)

Lisand (Add)

Kumerus (BC)

Paketid

€ 77.10
Sa saad 1 tükki Ühiku hind € 25.70