Ultra® for Presbyopia (6 tk)

6 läätse pakendis

Paketid

€ 75.60
Eeldatav tarnekuupäev: Sõltub toote parameetritest!

Tootekirjeldus

ULTRA® for PRESBYOPIA kuuajalised multifokaalsed läätsed vanusega kaasneva lähedale nägemise languse korrigeerimiseks.

Ainulaadne disain on optimeeritud 7 biomeetrilise näitaja, sh. pupilli suuruse jaoks ning 9 nägemisdistantsi jaoks. See aitab tagada presbüoopiaga läätsekandjale selge nägemise igale distantsile, kompromiteerimata kaugele nägemise teravust.

  • 3-Zone Progressive disain selge nägemise heaks igale distantsile: lähedale, kaugele ja keskdistantsile, näiteks arvutiekraanile.
  • Teadusel põhinev disain: pühendunud uurimis- ja arendustiim töötas läätse kuju välja vastavalt uuringutes esile kerkinud nägemist mõjutavatele aspektidele. Nendeks on näiteks pupilli läbimõõt, silmamuna pikkus ja kuju, silma pinna topograafia ning silma käitumine ja sooritusvõime erinevatel nägemisdistantsidel.
  • Pehme, niisutatud ning suurepärase hapniku läbilaskvusega läätsematerjal (silikoonhüdrogeel).
  • MoistureSeal™ tehnoloogia niisutava toimeainega (PVP) aitab säilitada kuni 96% läätse niiskusest mugava kandmise heaks kuni 16 tundi järjest.
  • HD optilised omadused aitavad vähendada sfäärilist moonutust, et tagada terav ja selge nägemine kogu päevaks nii valges kui ka hämaras.

 

Multifokaalsed kontaktläätsed tellitakse eritellimusega kliendi individuaalse retsepti järgi ning tarneaeg on 2 - 5 nädalat. Multifokaalseid kontaktläätsesid ei ole võimalik tagastada. Tellimisel lähtu optometristi või silmaarsti väljastatud läätseretseptist.

Konsulteeri kontaktläätsede kandmisrežiimi ning õige ja ohutu kasutamise juhiste saamiseks oma optometristi või silmaarstiga.

 

Toote info

Kumerus 8.5
Diameeter 14.2
Materjal Samfilcon A
Veesisaldus 46%
Disain Multifokaalne
DK/l, Dk/t 163
Tootja Bausch&Lomb
Kaubamärk ULTRA
Kasutamise kestus 1 kuu
Kogus (tk) 6

Toote saadavus

Lūdzu sazinies ar veikalu, lai uzzinātu precīzu kontaktlēcu stiprumu pieejamību

Vali

Tugevus

Lisand (Add)

Kumerus (BC)

Paketid

€ 75.60
Sa saad 1 tükki Ühiku hind € 12.60